O nás

Společnost at WILL, s.r.o. je obchodní firma, která je akceschopným dodavatelem pro výrobní podniky, velkoobchody, retailery i státní správu. Partnerství s německou výrobní firmou FRANZ VEIT GMBH, která již více než století patří mezi nejvýznamnější evropské zpracovatele papíru, kartonů a lepenky, nás zavazuje k tomu, abychom precizní výrobky obohatily o bezchybné, užitečné a prospěšné služby v oblasti oběhu zboží. Disponujeme sortimentně i kvantitativně rozsáhlými skladovými zásobami, vlastní i smluvní dopravou a tím zajišťujeme racionální zásobovací cesty, optimalizaci logistických nákladů a v konečném důsledku snížení prodejní ceny. Bereme na sebe odpovědnost za to, že výrobní sortiment firmy FRANZ VEIT GMBH bude odpovídat nejen potřebám, ale i nákupním návykům našich zákazníků a bude vždy včas na místě spotřeby či dalšího prodeje.

U prodávaného zboží je samozřejmostí garance vysoké kvality, jejíž základ je položen při samotném procesu výroby, pokračuje pečlivou přejímkou a je zpečetěna dodržováním standardů kvality.

Uvědomujeme si, že náš úspěch spočívá v úspěchu našich zákazníků a proto s nimi vytváříme dlouhodobá a korektní obchodní partnerství, která podněcují oboustranný rozvoj. Nabízíme spolehlivost, flexibilitu a konkurenceschopné ceny pro konečné spotřebitele. Velkoobchodníci mimo to ocení značnou hloubku skladového sortimentu, rychlost zakázkové výroby, výhodné obchodní podmínky i program podpory vzájemného rozvoje.